Zeytinburnu / İstanbul, Türkiye
+90 532 345 28 59

Boyasız Göçük Düzeltme ve Hasar Onarımı Eğitimi

Katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda 3 ila 4 hafta süren Boyasız Göçük Düzeltme ve Hasar Onarımı Eğitimi ile siz de boyasız göçük onarımı konusunda sertifikalı bir profesyonel olabilirsiniz.

 

ALETLERİN TANITIMI VE TEKNİK BİLGİ

Boyasız Göçük Düzeltme ve Hasar Onarımı Eğitimi

Bu süreçte göçük onarımı için PDR çubukları ve diğer gerekli aletleri tanıyacak, eğitmenlerimizin örnek çalışmalarıyla işlemi teknik olarak nasıl yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Sınıf eğitimi ağırlıklı olan bu süreçte pratik eğitime geçmeden önce gerekli tüm teknik bilgilere sahip olacaksınız.

OTOMOBİL PARÇA SÖKÜMÜ

Göçük onarımı kadar araca zarar vermeden bu işlemi yapmak da önemlidir. Göçük onarımına başlamadan önce sökülmesi gereken tüm plastik parçaların sökümü ile ilgili eğitimleri alacaksınız. Belli üreticilerin farklı tür plastik aksam bağlantıları mevcut olup bunların bilgilerine sahip olmak göçük onarımında çok önemlidir. Trimlerde oluşan hasar veya montaj hatası kaynaklı ses, müşteride memnuniyetsizlik yaratacaktır. Kusursuz bir boyasız göçük onarımı yapsanız bile montajla bunu tamamlamazsanız tam sonuç alamazsınız.

 

Boyasız Göçük Düzeltme ve Hasar Onarımı Eğitimi

MİKRO GÖÇÜKLERDE PRATİK EĞİTİM

Boyasız Göçük Düzeltme ve Hasar Onarımı Eğitimi

İlk aşamada basit göçüklerin onarımını kendiniz tecrübe edecek, uygulama sırasında eğitmenlerimizin yönlendirmeleri ile el becerinizi geliştireceksiniz. Teknik bilgi kadar el alışkanlığı da sağlamak gerekliliktir. El alışkanlığı ve becerisini kazanmak için bu eğitim aşamasında kısmen kolay göçüklerde pratik uygulamalar yapacaksınız.

KAPSAMLI GÖÇÜK PRATİK EĞİTİMİ

Eğitimin bu son aşamasında zorlu göçüklerin onarımını öğrenecek, boyasız olarak düzelmeye uygun her göçüğü düzeltebilecek teknik beceriye sahip olacaksınız. Bu eğitim aşaması ihtiyacınız doğrultusunda gerektiğinde daha uzun sürebilmekte, tam olarak teknik beceriye hakim olmanız amaçlanmaktadır.

Eğitim bittikten sonra katılımcılarımıza eğitime katıldıkları ve boyasız göçük düzeltme, hasar onarımı konusunda profesyonel hizmet verebileceğine dair sertfika verilmektedir.

Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi SertifikasıAyrıca eğitimlerimize katılan katılımcılarımıza ilerleyen zamanlarda ihtiyaçlarını olduğunda teknik destek vermekteyiz.

Boyasız Göçük Onarımı örnek uygulamalarımız, eğitimlerimiz hakkında detaylı görseller ve videolar için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

    Call Now Button
    ×