Zeytinburnu / İstanbul, Türkiye
+90 532 345 28 59

Kaporta Boya Tamir Hizmeti

Eğitimli ve uzman kadromuzla aracınızın kaporta boya hasarını orijinal haline en yakın şekilde onarıyoruz. Punto kaynak ve çektirme makinesi, gaz altı ve plazma kesme makinesi ile fabrika çıkış ölçülerine getirecek kaporta onarım uygulamalarımız mevcuttur.

Kaporta Boya

Kaporta zeminini çürük, pas ve çiziklerden tamamen temizleyip boya öncesi astara tamamen uygun hale getiriyoruz. Aracınızın fabrikasyon boya ölçülerine erişmesi için kaporta zeminini en iyi seviyeye getirmeye büyük önem veriyoruz.

Her marka ve model aracınızın fabrikasyon boyasını bilgisayarlı boya makinemiz ile hazırlayıp, hazırlama işlemleri sonrası boyama uygulaması profesyonel boyacılarımız tarafından yapılmaktadır. Boyanın hızlı ve kusursuz şekilde kuruması için toz ve dış etken korumalı fırınımıza alınmaktadır.

Oto Boya
Fırın Boya
Oto Kaporta Boya

Boya sonrası pasta ve cila işlemi ile boya kusursuz bir zemine, ardından da aşınmasını engelleyici ve rengini daha canlı gösteren bir koruyuculuğa kavuşur.

Aracınızın orijinalliğini korumaya büyük önem veriyoruz. Boyasız onarım imkanı olan durumlarda kaporta ve boya hasarınızı uzman boyasız göçük onarım ekiplerimizle onarmaktayız.

Call Now Button
×