Zeytinburnu / İstanbul, Türkiye
+90 532 345 28 59

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme (Paintless Dent Repair)

Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) , dış darbeler kaynaklı araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, tekniğin izin verdiği genişliğe kadar göçüklerin özel aletlerle kaporta ve boyanın orijinalliği korunarak, herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın onarılarak eski haline getirilme tekniğidir.

Bu mini onarım uygulaması sayesinde kaportada meydana gelecek, ölçü ve limiti ne olursa olsun kaporta onarımı ve boyama işlemi olmaksızın düzeltilebilecek tüm hasarlar araç orijinalliği bozulmadan tamir edilir.

 

Dolu Onarımı

Son yıllarda yaşanan ve büyük maddi hasarlara neden olan dolu yağışları sonrası ülkemizde dolu kaynaklı hasarlarda da boyasız göçük onarımı ihtiyacı büyük oranda arttı. Ufak göçükler yanında sayıları yüzlerceyi bulabilen dolu göçükleri çok daha fazla profesyonellik gerektirmekte. Geleneksel yöntem olarak kaporta boya servisinde komple boyama işlemi yapılabilmekte. Kurumumuzda da fabrikasyon değerlerine çok yakın değerlerde kaporta boya işlemi yapıyor olmamıza rağmen boyasız göçük düzeltme seçeneği olduğu durumda müşterilerimize de bu onarımı önermekteyiz. Çünkü komple boyalı veya kaput, tavan boyalı araçlarda yaşanan değer kaybından müşterilerimizin mağdur olmamasını amaçlıyoruz.

İstanbul Boyasız Göçük Düzeltme

Şirketimiz İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde bulunmakta olup her türlü göçük ve dolu hasarı onarımı konusunda uzmanlaşmıştır. En uygun fiyata profesyonel dolu hasarı ve boyasız göçük onarımı  ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button
×